Bombay Saphire Sunset 0,5l

635 Kč 1 270 Kč / 1 l
Dostupnost: Skladem
Kód: 83
Bombay Saphire Sunset 0,5l
Garance doručení
Garance doručení
nepoškozeného zboží
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Pro objednávky nad 1700 Kč
Výdejní místa
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR
Doručení do druhého dne
Doručení do druhého dne
na jakékoliv místo

Detailní popis produktu

Thomas Dakin v 1760 otevřel v severoanglickém Warringtonu lihovar, který o 100 let později převzala pálenice Greenall's.

V roce 1959 nechal newyorský dovozce lihovin Allan Subin vyrábět pro americký trh typický anglický gin založen právě na receptuře Thomase Dakina s názvem The Original Bombay Dry Gin.

Čistá hranatá láhev s bílou etiketou která zobrazuje královnu Viktorii dodnes dokonale koresponduje s obsahem, chutným nekomplikovaným ginem London Dry.

Bombay Sapphire Sunset je obohacen o hřejivé koření a hořkosladkou španělskou mandarinku. Je to dokonalý gin na odpočinek s přáteli, když slunce zapadá a den se stává nocí.

Unikátní aromatický výraz vůně Bombay Sapphire, který kombinuje deset originálních exotických rostlin BOMBAY SAPPHIRE s dalšími třemi - zlatou kurkumou, indickým bílým kardamonem a španělskou mandarinkou a vytváří komplexní, ale nádherně vyvážený a zářivý gin.

BOMBAY SAPPHIRE SUNSET je dokonalý "západ slunce", nejlépe si ho můžete vychutnat v klasice Sunset & Tonic doplněném pomaračom a badyánem. Unikátní doplněk pomeranče je jednoduchá, ale nápadná obloha, která zvýrazňuje botanickou chuť této jedinečné speciální edice.

Kategorie: Destiláty
Hmotnost: 1.5 kg